כניסה
אין לך חשבון עדיין? צור חשבון
 
בית

עצים

כל מה שצריך לדעת על עצי טניס שולחן

עץ ניתן לשימוש שנים רבות (בניגוד לגומיות שצריך לשנות לעיתים קרובות) אבל צריך לשנות אותו עם ההתפתחות של השחקן. בחירת העץ הרבה יותר חשוב ממה שאנשים חושבים בדרך כלל וזה יכול לשנות את תכונות המחבט והמשחק שלך. אנו מציעים לבחור עץ עם שליטה טובה במיוחד אם אתה משחק עם גומיות מהירות.

משקל

בעת הבחירה אל תשכח להשוות גם את המשקל של העץ כי עץ קל עדיף על כבד. אבל העצים הקלים שבירים יותר. המשקל של העצים ניתן בתור מידע. כי הוא יכול להיות שונה ממה שאתם רואים בנתונים שלנו. המשקל המצויין הוא ממוצע כי הוא יכול להיות שונה מעץ לעץ מאותו סוג. זה תלוי בצורת הידית של העץ ובלחות. הלחות יכולה לשנות את משקל העץ ביותר או פחות %10.

שכבות

מה שקשור למספר השכבות, מאד קשה לתת חוקים פשוטים בקשר לזה. מכיוון שביום היצרנים משתמשים בסוגי עץ שונים כידי לייצר את השכבות האלה!

ידיות

פשוט בחר את הידית המתאימה ביותר לכף היד שלך. רוב הייצרנים מציעים 3 או 4 סוגים שונים של ידיות. הידית הכי פופולרית היא concave. שישים אחוז מהשחקנים משתשמשים בסוג הידית הזה.

 

anatomisch.gif

 

konkav.gif

konisch.gif

ANATOMIC

CONCAVE

STREIGHT

 

 


מה זה אומר כל הקטגוריות של העצים?

כידי להקל על הבחירה שלך העצים אצלנו מסודרים בארבע קטגוריות.

OFFENSIVE

בשביל שחקנים המשחקים קרוב לשולחן, בהתקפה ובספינים חזקים. בתוך הקטגוריה הזאת ישנן 3 קטגוריות קטנות: "+OFF", "OFF" ו - "-OFF".

ALLEROUND

לשחקנים המשחקים הרבה בספינים ורוצים שליטה טובה בכדור.

 

הגנה

לשחקני הגנה.

למתחילים

לשחקנים מתחילים בטניס שולחן או לאלה שעדיין לומדים את הטכניקה הבסיסית של המשחק.

לצעירים

עצים עם ידית קטנה יותר מתאימים במיוחד לכף יד של ילדים קטנים המתחילים בטניס שולחן.


חיפוש מוצר

אלנספורט חנות טניס שולחן | עוזיאל 120 רמת-גן | טלפון: 03-5716022 נייד: 052-3648025